Kassari Eripruul 2,40 € + pant 0,10 € 7,27 €/l 0,33l Alc 6%vol, Pale ale kadakaga, sisaldab odra-ja nisulinnaseid Osta
Kassari Hele Ölut 2,40 € + pant 0,10 € 7,27 €/l 0,33l Alc 5,3%vol, Pale ale, sisaldab odralinnaseid Osta
Kassari IPA 2,40 € + pant 0,10 € 7,27 €/l 0,33l Alc 5,9%vol, Indian pale ale, sisaldab odralinnaseid Osta
Kassari Punane Ölut 2,40 € + pant 0,10 € 7,27 €/l 0,33l alc 5,4%vol Red Ale, sisaldab odralinnaseid Osta
Kassari Talveölut 2,70 € + pant 0,10 € 8,18 €/l 0,33l alc 6,6%vol, Stout, sisaldab odra-ja nisulinnaseid Osta
Kassari Tume Taher 2,40 € + pant 0,10 € 7,27 €/l 0,33l Alc 2,9% vol, Small beer, sisaldab odra- ja rukkilinnaseid Osta
Õllesõbra Unistus 21,60 € + pant 0,90 € 7,27 €/l Kui oled valinud antud toote, siis kassas märkuste juurde anna üles milliseid õllesid valikusse soovid. Osta
Limonaad Angervaksa 1,90 € + pant 0,10 € 5,75 €/l 0,33l limonaad, koostisosad: vesi, angervaksasiirup (angervaksaõite tõmmis, suhkur), süsihappegaas, happesuse regulaator-sidrunhape. Osta
Limonaad Rabarber 1,90 € + pant 0,10 € 5,75 €/l 0,33l limonaad, koostisosad: vesi, rabarberisiirup (rabarberimahl, suhkur), suhkur, süsihappegaas, happesuse regulaator-sidrunhape. Osta